Zastosowanie przemysłowe

Airtic Professional jest producentem systemów hamujących dla branży meblowej oraz dla szeroko rozumianego  przemysłu.

Rozwiązania z powodzeniem stosowane są w koszach na odpady – z wolno opadającą pokrywą, w pochłaniaczach kuchennych i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wyhamowanie i miękkie domknięcie.
Jako producent mamy możliwość w pewnym zakresie adaptacji naszych rozwiązań pod wymagania Klienta. Nasz dział konstrukcji przeanalizuje każde zagadnienie i zaproponuje rozwiązanie.

Dostosować możemy zarówno parametry siły hamowania jak i jej dynamiki.
Dysponujemy dużymi możliwościami produkcyjnymi. Cechuje nas elastyczność i profesjonalne podejście do stawianego zagadnienia.

Kosze na odpady

Zastosowane w koszach amortyzatory Airtic sprawiają, że pokrywa kosza opada miękko i bezgłośnie. Specjalna wersja amortyzatora o odpowiedniej charakterystyce pozwala na uzyskanie dużej wytrzymałości i skuteczności w znacznym przedziale wag pokrywy.

Okapy kuchenne

Spowalniacze przy zastosowaniu odpowiedniego aktywatora oraz amortyzatorów wewnętrznych są z sukcesem stosowane w pochłaniaczach oparów z wysuwaną szufladą, gwarantując miękkie i ciche domykanie podczas zasuwania.

Produkty na miarę potrzeb

Produkowane przez Airtic Professional amortyzatory i spowalniacze stosowane są od lat w wiązaniach narciarskich, szafach chłodniczych, meblach aptecznych czy fotelach autokarowych.

Innowacyjna budowa sprawia, że rozwiązania są bardzo funkcjonalne i uniwersalnego zastosowania. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu otrzymania pełnej oferty